Porplastic 2S game + track

Novinky

Rekonstrukce školního hřiště na FZŠ

2017 Ústí nad Labem - Rekonstrukce školního hřiště na FZŠ

Revitalizace městského stadionu Výšina

2017 Tanvald - Revitalizace městského stadionu Výšina

Školní hřiště ZŠ 28. října

2017 Příbram - Školní hřiště ZŠ 28. října

Zpět

Porplastic 2S game + track

Porplastic 2S game + track 

Požadavky

Rovinatost podle normy +- 5 mm na 4 m. Asfaltový koberec. Spádování 0,5 - 1 % od jedné strany hřiště ke druhé. Odvodnění povrchové vody do žlábku nebo do kanálku s mřížkou.

Složení

1. vrstva: Elastická vrstva, která se pokládá na místě speciálním finišerem v síle cca 8 - 10 mm. Je tvořena polyuretanovým pojivem a granulátem z recyklované pryže.
2. vrstva: Elastická vrstva, která se pokládá na první vrstvu speciálním finišerem v síle cca 8 mm. Je tvořena polyuretanovým pojivem a granulátem z EPDM pryže.

Aplikace

Asfaltový podklad se napenetruje. Připraví se (namíchá) směs granulátu frakce 1 - 4 mm a polyuretanového pojiva. Tato směs se aplikuje před finišer, který provede instalaci povrchu. Totéž se opakuje ve druhém kroku, jen při použití EPDM granulátu. Následuje lajnování hracích ploch.

Vlastnosti

Výsledný povrch je trvale elastický, odolný proti povětrnostním vlivům, snadný na údržbu. Barevné provedení standard: cihlově červená, zelená (na přání i jiné barvy). Tento povrch je vodopropustný. Odolává hrotům atletických treter od 6 do 9 mm. U skokanských sektorů do výšky hřebu 12 mm. Splňuje požadavky normy DIN 18035 / 6. Útlum síly: 38%. Propustnost včetně podkladu: cca 130 l / 1 hod.