ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

O firmě

Novinky

2019 Blatná - Fotbalové hřiště s UMT

2019 Blatná - Fotbalové hřiště s UMT

Celý článek

2019 Žďár nad Sázavou

2019 Žďár nad Sázavou - rekonstrukce sportovního areálu ZŠ Švermova 4

Celý článek

2018 Kylešovice - U Hřiště

rekonstrukce hřišť 

Zpět

O firmě

O společnosti SWIETELSKY stavební s.r.o. 

Rakouský stavení koncern SWIETELSKY je již od roku 1936 budován na tradici rodinné firmy, zkušenostech a finanční stabilitě a tyto jeho základy jsou pak zárukou kvalitní a kompetentní práce. Na českém trhu působí dceřiná společnost SWIETELSKY stavební s.r.o. se sídlem v Českých Budějovicích od roku 1992. Svým obratem a počtem zaměstnanců se řadí mezí velké stavební firmy v České republice. Společnost je zaměřena na poskytování komplexních služeb v oboru dopravních, inženýrských i sportovních staveb a všech oborech pozemního stavitelství.
 
Podrobnější informace o společnosti se dozvíte zde.
 

SWIETELSKY stavební s.r.o., závod SPORTOVNÍ STAVBY

Závod sportovních staveb byl založen roku 2000 v Jindřichově Hradci. Závod se zaměřuje na výstavbu venkovních sportovních povrchů, vnitřních sportovních podlah a povrchů, sportovních staveb, umělých trávníků a dětských hřišť. Tradice založená na historii firmy SWIETELSKY umožnila spojení s největšími světovými výrobci umělých sportovních povrchů. 
 
Závod SPORTOVNÍ STAVBY firmy SWIETELSKY stavební s.r.o. se nachází v Jindřichově Hradci. V roce 2008 se otevřela nová pobočka s názvem firmy Športfinal s.r.o. ve slovenském městě Bratislava.