Polyuretanový povrch Porplastic SB

Novinky

Rekonstrukce školního hřiště na FZŠ

2017 Ústí nad Labem - Rekonstrukce školního hřiště na FZŠ

Revitalizace městského stadionu Výšina

2017 Tanvald - Revitalizace městského stadionu Výšina

Školní hřiště ZŠ 28. října

2017 Příbram - Školní hřiště ZŠ 28. října

Zpět

Polyuretanový povrch Porplastic SB

Polyuretanový povrch Porplastic SB 

Strukturovaná stříkaná polyuretanová podlaha vodou propustná. Podlaha je vhodná pro výstavbu nového povrchu ale také pro revitalizaci a sanaci. Ideální využití pro běžecké dráhy, hřiště, tl. 13 mm.

Certifikováno pro DIN 18035/6: Typ A, certifikát IAAF.

Polyuretanový povrch Porplastic SB

Elastická vrstva, která se pokládá přímo na místě speciálním finišerem o síle 10 mm. Je tvořena polyuretanovým pojivem a granulátem z recyklované pryže frakce 1 - 4 mm. Vrchní nástřik: mix PU pojiva EPDM granulátu frakce 0,5 - 1,5 mm. (3 mm)

Požadavky na podklad

nosná vrstva: Rovinatost podle normy +- 2 mm na 2 m. Asfaltový koberec drenážní. Spádování 0,5 % - 1 % od jedné strany hřiště ke druhé. Odvodnění povrchové vody do žlábku nebo do kanálku s mřížkou.

Aplikace

Asfaltový podklad se napenetruje. Po té se připraví směs recyklovaného granulátu frakce 1 - 4 mm a polyuretanového pojiva. Tato směs se aplikuje před finišer, který provede instalaci podkladní pružné vrstvy. Tato vrstva se opatří krycím nástřikem - pojiva + barvy + EPDM granulátu frakce 0,5 - 1,5 mm. Následuje lajnování hracích ploch.

Vlastnosti povrchu

Výsledný povrch je trvale elastický, odolný proti povětrnostním vlivům, snadný na údržbu. Barevné provedení standard: cihlově červená, zelená (na přání i jiné barvy). Tento povrch je vodopropustný. Odolává hrotům atletických treter od 6 do 9 mm. Splňuje požadavky normy DIN 18035/6 + IAAF Útlum síly: min. 35%.

  • Výrobce: Porplastic