Polyuretanový povrch Porplastic EP

Novinky

Bratislava – ZŠ Ružová Dolina

Bratislava – ZŠ Ružová Dolina – PORPLASTIC EP

Celý článek

Bratislava ZŠ Tupolevova

Bratislava ZŠ Tupolevova – PORPLASTIC SB  

Celý článek

Kysucké Nové Mesto

Kysucké Nové Mesto – atletický ovál 400 m – PORPLASTIC SB

Celý článek

Zpět

Polyuretanový povrch Porplastic EP

Polyuretanový povrch Porplastic EP 

Jednovrstvé polyuretanové podlahy PUR/EPDM vodou propustné.

Výsledný elastický povrch je určen pro víceúčelové sportoviště, ideální pro tenisové kurty a školní atletické dráhy, tl. podlahy 10 mm.

Certifikován pro DIN 18035/6: Typ C.

Polyuretanový povrch Porplastic EP

Elastická vrstva, která se pokládá na místě speciálním finišerem o síle 10 mm. Je tvořena polyuretanovým pojivem a EPDM celobarevným granulátem (pryž odolávající všem povětrnostním vlivům).

Požadavky na podklad

Rovinatost podle normy +- 2 mm na 2 m. Nejlépe asfaltový koberec drenážní. Alternativně asfalt ABJ nepropustný nebo beton. (Zejména pokud se jedná o menší plochy. Spádování 0,5 - 1 % od jedné strany hřiště ke druhé. Odvodnění povrchové vody do žlábku nebo do kanálku s mřížkou.

Aplikace

Asfaltový nebo betonový podklad se napenetruje. Připraví (namíchá) se směs EPDM granulátu frakce 1 - 3 mm a polyuretanového pojiva. Tato směs se aplikuje před finišer, který provede instalaci povrchu. Následuje lajnování hracích ploch.

Vlastnosti povrchu

Výsledný povrch je trvale elastický, odolný proti povětrnostním vlivům, snadný na údržbu. Barevné provedení standard: cihlově červená, zelená (na přání i jiné barvy). Tento povrch je vodopropustný. Odolává hrotům běžecké obuvi. Splňuje požadavky normy DIN 18035 / 6. Útlum síly: 37%. Propustnost včetně podkladu: cca 130 l / 1 hod.

  • Výrobce: Porplastic